Powered by Ajaxy

Przepis na dobre CV według 25 ekspertów


Blog InterviewMe opublikował moją wypowiedź. Znalazłem się w zacnym gronie 25 ekspertów zdradzających przepisy na idealne CV. Linkuję artykuł, ponieważ zawiera dużo dobra dla osób poszukujących pracy.

 

Tu możecie zapoznać się z moją opinią:

 

Jak napisać najlepsze CV? Temat powraca jak bumerang. Powstało naprawdę dużo książek, artykułów i wpisów na blogach odpowiadających na to nurtujące kandydatów pytanie. A pomimo tego nadal około 30% analizowanych przeze mnie aplikacji zawiera podstawowe błędy.

 

Na przykład w historii przebiegu kariery zawodowej często brakuje mi informacji o zakresie obowiązków. Niektórzy kandydaci ograniczają się jedynie do zamieszczania nazwy pracodawcy, okresu zatrudnienia i nazwy stanowiska pracy. To błąd. Dzięki informacją o zakresie obowiązków mogę dowiedzieć się czym zajmował się kandydat na swoim stanowisku pracy. A to dla mnie bardzo istotna informacja.

 

O czym jeszcze warto pamiętać? Sprawdź, co radzi osobom poszukującym pracy pozostałych 24 ekspertów.

 

FacebookTwitterLinkedInGoogle+

Tagi: ,


Autor

Cześć. Nazywam się Mariusz Bzdęga i jestem twórcą bloga ManifestHR.pl. Ponieważ jest to blog w którym piszę o HR, kliknij a znajdziesz informacje o moich doświadczeniach zawodowych. Więcej...

Koniecznie przeczytaj

Twitter

@MBzdega @@MBzdega
ManifestHR.pl
Mariusz Bzdęga  @@MBzdega
Great Leaders Know When to Ask for Help and How to Do It https://t.co/w1EUqagvoL 
ManifestHR.pl
Mariusz Bzdęga  @@MBzdega
RT @EnergaSA: Pierwsza drużyna @BG_1930, z logiem #Energa na koszulkach, już jutro o godz. 17 rozpocznie sezon na murawie NSR. Widzimy się… 

Grupa Trop