Powered by Ajaxy

Współpraca


mariusz-bzdega.png
Napisz do mnie

 

Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz na adres e-mail: mariusz.bzdega@manifesthr.pl

 

Cześć! Nazywam się Mariusz Bzdęga. Cieszę się, że odwiedził(a)eś Manifest HR! Jeżeli widzisz możliwość współpracy ze mną, po prostu napisz.

Imię i nazwisko*

Adres email *

Temat

Treść wiadomości

 

Manifest HR to blog dla branży HR. Blog istnieje od lutego 2014 roku.

 

Kim jestem?

 

Mówiąc krótko: jestem nauczycielem akademickim w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Wyższej Szkole Bankowej oraz HR Biznes Partnerem w spółce z branży energetycznej.

 

A dla dociekliwych:

 

Rekruter

 

Rekrutacją zajmuję się najdłużej i czuję się w niej najmocniej. Przygodę z HR zaczynałem w IPK Doradztwo Personalne, gdzie kierowałem zespołem odpowiedzialnym za rekrutację ogłoszeniową. Publikowaliśmy kilka tysięcy ogłoszeń rekrutacyjnych rocznie. Od 7 lat realizuję projekty rekrutacyjne na stanowiska różnych szczebli – od szeregowych po zarządcze. Kandydatów oceniam posługując się metodami: analiza aplikacji z uwzględnieniem parametrów modeli kariery, wywiad behawioralny, AC (zrealizowałem kilkadziesiąt sesji AC, w tym również jako asesor wiodący), weryfikacja referencji, kwestionariusze osobowości (certyfikat TalentQ), testy psychometryczne (certyfikat SHL).

 

Nauczyciel akademicki

 

Jestem związany ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej i Wyższą Szkołą Bankową. Dotychczas prowadziłem zajęcia z rekrutacji i doboru personelu, kontrolingu personalnego, systemów szkoleń i rozwoju pracowników, operacyjnego zarządzania zasobami ludzkimi oraz zajęcia na studiach podyplomowych z następujących bloków tematycznych: diagnoza potrzeb personalnych, rekrutacja personelu metodą ogłoszeniową, badania satysfakcji z pracy, employer branding, komunikacja wewnętrzna.  Pracowałem również jako trener na kursie zawodowym dla specjalistów ds. rekrutacji organizowanym przez IPK Doradztwo Personalne.

 

HR Biznes Partner

 

Obecnie pracuję jako HR Biznes Partner w jednej ze spółek z branży energetycznej. W ramach swoich zadań: kierowałem projektem opracowania i wdrożenia systemu motywacyjnego obejmującego około 1300 pracowników. W efekcie wdrożyłem 11 programów premiowych. Opracowałem i wdrożyłem autorski test psychometryczny badający wymiary satysfakcji pracowników (pomiar cykliczny). Pracowałem w zespołach odpowiedzialnych za opracowanie i wdrożenie narzędzi HR (m.in. program MBO dla kadry wyższego szczebla, opracowanie Księgi Stanowisk Pracy, opracowanie i monitorowanie mierników BSC dla Pionu ZZL).

 

Menedżer

 

Mam 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym. W IPK Doradztwo Personalne zajmowałem się koordynacją działań zespołu sprzedażowego, kontaktami z kluczowymi klientami,  realizacją projektów rekrutacyjnych, pomiarem skuteczności ogłoszeń rekrutacyjnych. Jako menedżer odpowiedzialny za Dział ZZL zajmowałem się między innymi nadzorowaniem obszarów: kadrowo-płacowy, miękki HR, szkolenia i rozwój, odpowiadałem również za relacje z organizacjami związkowymi oraz komunikację wewnętrzna.

 

Trener biznesu. Z wykształcenia psycholog i historyk.

 

Jestem certyfikowanym trenerem biznesu, ukończyłem szkołę trenerów Grupy Trop, jako trener zrealizowałem ponad 350 godzin szkoleniowych. Posiadam dyplom ukończenia podyplomowego studium Prawa Pracy. Z wykształcenia psycholog i historyk.

 

Poglądy prezentowane przeze mnie na Manifest HR są moją prywatną opinią i niekoniecznie pokrywają się z poglądami mojego pracodawcy.

Grupa Trop

Polecane posty

Twitter

@MBzdega @@MBzdega
ManifestHR.pl
Mariusz Bzdęga  @@MBzdega
Great Leaders Know When to Ask for Help and How to Do It https://t.co/w1EUqagvoL 
ManifestHR.pl
Mariusz Bzdęga  @@MBzdega
RT @EnergaSA: Pierwsza drużyna @BG_1930, z logiem #Energa na koszulkach, już jutro o godz. 17 rozpocznie sezon na murawie NSR. Widzimy się…