Powered by Ajaxy

KONKURS! MOL Group zaprasza studentów do kolejnej przygody: Rusza program UPPP 2015


 

 

150922_MOL Group logo

 

info.png

 

MOL Group zaprasza studentów nauk geologicznych i inżynierii naftowej z całego świata do kolejnej edycji międzynarodowego konkursu UPPP. Rejestracja do prowadzonej online gry symulacyjnej będzie możliwa w dniach 24 września – 15 października br. Trzy najlepsze drużyny wygrają łącznie 25 tys. Euro, a najbardziej utalentowani uczestnicy otrzymają szansę rozpoczęcia pracy w MOL Group, w ramach „UPPP Technical Placement Programme.”

 

MOL Group rozpoczyna drugą edycję, skierowanego do studentów programu UPPP, pod hasłem „Twoja przygoda czeka…”. Do 15 października otwarta pozostaje rejestracja do gry symulacyjnej, w której uczestnicy zmierzą się online z różnymi scenariuszami, rozwiązując strategiczne zadania branżowe, opracowane przez MOL Group. Wyłonione w ten sposób trzy najlepsze drużyny powalczą o nagrodę główną oraz szansę na rozpoczęcie kariery w ramach 18 miesięcznego programu stażowego MOL Group – „UPPP Technical Placement Programme”.

 

Do udziału w konkursie zaproszeni są w szczególności studenci kierunków związanych z geologią, przemysłem wydobywczym i zarządzaniem projektami inżynierskimi. Rejestracja na stronie www.uppp.info potrwa od 24 września do 15 października br. Do konkursu można zgłaszać całe drużyny lub podczas rejestracji znaleźć członków zespołu odpowiednich ze względu na kraj, uczelnię czy dany typ studiów. Najlepsze drużyny zmierzą się w finale rozgrywanym na żywo w Budapeszcie, konkurując o pulę nagród w wysokości 25 tys. Euro i możliwość podjęcia pracy w MOL Group.

 

Key Visual UPPP 2015

 

Do udziału w programie UPPP, MOL Group szczególnie zachęca studentki. Hina Arshad, asystentka ds. inżynierii produkcji w MOL Pakistan tak zaprasza nowych uczestników programu UPPP: „Doświadczycie niezwykłych wyzwań, nowych możliwości i różnorodności. Będziecie mieli szansę sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę techniczną oraz spróbować swoich sił w efektywnym wykorzystaniu swojego potencjału. Będziecie działać i pracować z innymi studentami z różnych krajów i kultur. Uwierzcie w siebie, ruszcie do przodu i sprawdźcie się!”

 

Zdravka Demeter Bubalo, Wiceprezes MOL Group ds. personalnych dodaje: „Jesteśmy dumni z naszych nagradzanych programów pozyskiwania talentów, którymi wykraczamy poza przyjęte schematy rekrutacji, oferując unikalne możliwości rozwoju młodym specjalistom. W tym roku kontynuujemy przygodę z jeszcze większym entuzjazmem, dając studentom możliwość zmierzenia się z realnymi wyzwaniami biznesowymi, a także szansę dołączenia do działu poszukiwawczo-wydobywczego MOL Group. Program UPPP jest skierowany do tych studentów, którzy poszukują nowych przygód i chcą zacząć karierę w branży naftowo-gazowej.”

 

Osiemnastomiesięczny program stażowy zapewnia uczestnikom zdobycie nowych doświadczeń praktycznych oraz solidne przygotowanie teoretyczne, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów biznesowych i technicznych. W ramach programu, uczestnicy przejdą też cykl treningów, dających wgląd w specyfikę pracy w MOL Group.

 

Więcej informacji na temat programu UPPP można znaleźć na stronach: www.uppp.info oraz www.facebook.com/moluppp

 

O konkursie UPPP

 

UPPP to specjalny konkurs promujący MOL Group wśród studentów kierunków związanych z przemysłem wydobywczym. Konkurs skierowany jest przede wszystkim do studentów studiów technicznych w obszarze geologii i inżynierii naftowej. W pierwszej fazie zmierzą się online, rozwiązując szereg branżowych zadań strategicznych. Najlepsze drużyny zostaną zaproszone na finał do Budapesztu, gdzie powalczą o 25 tys. Euro. Dodatkowo, najlepsi zawodnicy otrzymają możliwość uczestnictwa w osiemnastomiesięcznym programie stażowym. Studenci pierwszych lat mogą natomiast otrzymać stypendia, możliwość udziału w szkoleniach i praktykach wakacyjnych.

 

O UPPP Technical Placement Programme

 

„UPPP Technical Placement Programme” to osiemnastomiesięczny program stażowy dla młodych specjalistów sektora poszukiwawczo-wydobywczego. Program oparto na czterech filarach obejmujących praktyczne doświadczenia i moduły szkoleniowe. Jego głównym celem jest rozwój umiejętności z zakresu przedsiębiorczości oraz wiedzy technicznej.

 

O MOL Group

 

MOL Group to międzynarodowa firma z sektora naftowo-gazowniczego, z siedzibą w Budapeszcie, na Węgrzech. Firma działa od ponad 100 lat i aktualnie jest obecna w ponad 40 krajach, w których zatrudnia 27 tys. pracowników. Poza poszukiwaniem i wydobyciem surowców, MOL Group od 75 lat rozwija również działalność w sektorze węglowodorów, poprzez fabryki w ośmiu krajach i koncesje na poszukiwanie surowców w 14 krajach. MOL Group zarządza także czterema rafineriami i dwoma zakładami petrochemicznymi na Węgrzech, Słowacji oraz w Chorwacji. Posiada również sieć blisko 2 tys. stacji serwisowych w 11 krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

 

Dodatkowych informacji udziela:

 

Daniel Woubishet

Headlines Porter Novelli

Ul. Wiśniowa 40B lok. 17

02-520 Warszawa

Telefon: +48 506 361 710

Email: d.woubishet@headlines.pl

 

info.png

 

FacebookTwitterLinkedInGoogle+

Tagi: , ,


Autor

Cześć. Nazywam się Mariusz Bzdęga i jestem twórcą bloga ManifestHR.pl. Ponieważ jest to blog w którym piszę o HR, kliknij a znajdziesz informacje o moich doświadczeniach zawodowych. Więcej...

Koniecznie przeczytaj

Twitter

@MBzdega @@MBzdega
ManifestHR.pl
Mariusz Bzdęga  @@MBzdega
Great Leaders Know When to Ask for Help and How to Do It https://t.co/w1EUqagvoL 
ManifestHR.pl
Mariusz Bzdęga  @@MBzdega
RT @EnergaSA: Pierwsza drużyna @BG_1930, z logiem #Energa na koszulkach, już jutro o godz. 17 rozpocznie sezon na murawie NSR. Widzimy się… 

Grupa Trop