Powered by Ajaxy

Rok akademicki 2015/16. Gdzie poprowadzę wykłady? Część pierwsza


mariusz_bzdega_1
Zdjęcie zamieszczam dzięki uprzejmości dobrych ludzi ze Studia HR

 

Zastanawiasz się jakie studia wybrać w roku akademickim 2015/16? Mam propozycję. Jeśli lubisz mojego bloga, zajęcia ze mną polubisz jeszcze bardziej. Wśród moich klientów są trzy wyższe uczelnie: Uniwersytet SWPS, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku i Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu. Specjalnie dla ciebie przygotowałem zestawienie kierunków, na których będziemy mogli się spotkać, poznać i razem popracować.

MBA w Gdańsku

 

Brytyjski partner studiów, dwie ścieżki językowe i dyplom z klauzulą gwarancji jakości University of Northamptom to ważne atuty studiów MBA o profilu General, prowadzonych w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Studia trwają 2 lata, a program obejmuje 19 modułów. Będę miał przyjemność, wspólnie z Izabelą Aszyk, poprowadzić moduł Zarządzanie Kadrami. Uwaga. Na tych zajęciach złamiemy schematy nauczania, zdystansujemy się od książkowej teorii i przyjrzymy się codziennej – prawdziwej – czasem bolesnej menedżerskiej rzeczywistości. Po co? By wspólnie wypracować najlepsze odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

 

MBA na WSB w Gdańsku – dowiedz się więcej

 

Studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w Sopocie

 

Z dumą informuję, że uczelnia z którą jestem związany od 2008 roku zmieniła swój status i nie nazywa się już SWPS. Nazywa się Uniwersytet SWPS. W efekcie, panie i panowie, mamy w Polsce pierwszy prywatny uniwersytet. Nowy status to konkretny kapitał, dający uczelni, studentom i absolwentom wymierne korzyści, również wizerunkowe. Obecnie trwają zapisy na studia podyplomowe. Można wybierać spośród 150 (stu pięćdziesięciu!) kierunków studiów. Gdzie będziemy mogli się spotkać? W Sopocie. Co będziemy robić? Tak jednym słowem? HRy!

 

Bez specjalistycznej i komplementarnej wiedzy nie zrobisz prawdziwej kariery w branży HR. Jeśli chcesz być jak HR geek zapisz się na studia podyplomowe Specjalista ds. HR. Zajęcia warsztatowe, inspirujące studia przypadków i wyczesane dobre praktyki. Tak będzie. Podyskutujemy jak HRowiec z HRowcem. Bez zbędnego nadęcia ;-)

 

Jest i druga opcja. Każde dziecko wie, że w naszej branży najczęściej zarabiamy na chleb realizując projekty rekrutacyjne. Dobry rekruter z głodu nie umrze, a w realiach rynku pracownika będzie mu się naprawdę nieźle powodzić. Rekrutacja to jest to, co ja-tygrys lubię najbardziej. Dlatego bardzo serdecznie zapraszam cię na studia podyplomowe Doradca Personalny. Dr Marek Suchar powierzył prowadzenie zajęć silnej grupie ekspertów-praktyków. Dlatego kierunek Doradca Personalny to naprawdę bardzo dobry wybór.

 

Mieszkasz na terenie lub w sąsiedztwie województwa kujawsko – pomorskiego? A może zastanawiasz się nad studiami magisterskimi? Wpadnij za kilka dni na Manifest HR i zapoznaj się z ofertą dla ciebie. Druga część wpisu już wkrótce.

FacebookTwitterLinkedInGoogle+

Tagi: , , ,


Autor

Cześć. Nazywam się Mariusz Bzdęga i jestem twórcą bloga ManifestHR.pl. Ponieważ jest to blog w którym piszę o HR, kliknij a znajdziesz informacje o moich doświadczeniach zawodowych. Więcej...

Koniecznie przeczytaj

Twitter

@MBzdega @@MBzdega
ManifestHR.pl
Mariusz Bzdęga  @@MBzdega
Great Leaders Know When to Ask for Help and How to Do It https://t.co/w1EUqagvoL 
ManifestHR.pl
Mariusz Bzdęga  @@MBzdega
RT @EnergaSA: Pierwsza drużyna @BG_1930, z logiem #Energa na koszulkach, już jutro o godz. 17 rozpocznie sezon na murawie NSR. Widzimy się… 
ManifestHR.pl
Mariusz Bzdęga  @@MBzdega
https://t.co/luc2wfVbJL Companies opposed the recent executive order on immigration #Trump #EmploymentBrand 

Grupa Trop